Sīkdatņu politika


Spēkā stāšanās datums: 22.04.2024


Šajā sīkdatņu politikā ir paskaidrots, kā movers.lv izmanto sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas, lai atpazītu jūs, kad apmeklējat mūsu vietni un/vai izmantojat mūsu pakalpojumus. Tajā ir paskaidrots, kas ir šīs tehnoloģijas un kāpēc mēs tās izmantojam, kā arī jūsu tiesības kontrolēt to izmantošanu.


1. Kas ir sīkdatnes?

Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat vietni. Tos plaši izmanto, lai tīmekļa vietnes darbotos efektīvāk un sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.


2. Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkfailus vairāku iemeslu dēļ, tostarp:


- Lai nodrošinātu jums personalizētu pieredzi, kad izmantojat mūsu vietni.

- Lai atcerētos jūsu preferences un iestatījumus.

- Lai analizētu, kā tiek izmantota mūsu vietne, un uzlabotu tās veiktspēju.

- nodrošināt jums mērķtiecīgu reklāmu, pamatojoties uz jūsu interesēm.


3. Mūsu izmantojamo sīkdatņu veidi

Mēs savā vietnē izmantojam šādus sīkdatņu veidus:


- Būtiskās sīkdatnes: šīs sīkdatnes ir nepieciešamas mūsu vietnes darbībai. Tie ļauj pārvietoties pa vietni un izmantot tās funkcijas.


- Analītiskās sīkdatnes: šīs sīkdatnes ļauj mums analizēt, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un optimizētu mūsu vietnes veiktspēju.


- Funkcionalitātes sīkfaili: šīs sīkdatnes ļauj mums atcerēties jūsu preferences un iestatījumus, piemēram, jūsu vēlamo valodu vai reģionu.


- Reklāmas sīkfaili: šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai piegādātu jums un jūsu interesēm atbilstošas reklāmas. Tos izmanto arī, lai ierobežotu reklāmas rādīšanas reižu skaitu un novērtētu reklāmas kampaņu efektivitāti.


4. Trešās puses sīkfaili

Mēs savā vietnē varam izmantot arī trešo pušu sīkfailus, lai nodrošinātu noteiktas funkcijas vai pakalpojumus. Šos sīkfailus iestata trešo pušu uzņēmumi, un tie var izsekot jūsu pārlūkošanas darbībām dažādās vietnēs.


5. Kā kontrolēt sīkfailus

Jums ir tiesības izvēlēties, vai pieņemt vai nepieņemt sīkdatnes. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkfailus, taču parasti varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai noraidītu sīkfailus, ja vēlaties. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka, atspējojot sīkfailus, iespējams, nevarēsit izmantot visas mūsu vietnes funkcijas.


6. Izmaiņas šajā sīkdatņu politikā

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo sīkfailu politiku, lai atspoguļotu izmaiņas mūsu praksē vai citu darbības, juridisku vai regulējošu iemeslu dēļ. Mēs iesakām periodiski pārskatīt šo sīkdatņu politiku, lai konstatētu jebkādas izmaiņas.


7. Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu sīkdatņu izmantošanu vai šo Sīkdatņu politiku, lūdzu, sazinieties ar mums info@movers.lv .


Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts šajā sīkdatņu politikā.